TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU 2009-2010 SEZONU ERKEKLER SUPER LİG FİKSTÜRÜ |
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
10 Ekim 2009 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
10 Ekim 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
10 Ekim 2009 Cumartesi | İZMİR | Celal Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
10 Ekim 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
11 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
11 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
17 Ekim 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
17 Ekim 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
17 Ekim 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
18 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
18 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
18 Ekim 2009 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 17:00 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
24 Ekim 2009 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
24 Ekim 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
24 Ekim 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
24 Ekim 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
25 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
25 Ekim 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
07 Kasım 2009 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
07 Kasım 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
07 Kasım 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
07 Kasım 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
08 Kasım 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
08 Kasım 2009 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15.30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
14 Kasım 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
14 Kasım 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
14 Kasım 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
15 Kasım 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
15 Kasım 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
15 Kasım 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
05 Aralık 2009 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
05 Aralık 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
05 Aralık 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
05 Aralık 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
06 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
06 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
12 Aralık 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
12 Aralık 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
12 Aralık 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
13 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
13 Aralık 2009 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
13 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
19 Aralık 2009 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
19 Aralık 2009 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
19 Aralık 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
19 Aralık 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
20 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
20 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
26 Aralık 2009 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
26 Aralık 2009 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
27 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
27 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
27 Aralık 2009 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
27 Aralık 2009 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 17:00 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
23 Ocak 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
23 Ocak 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
23 Ocak 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
23 Ocak 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 18.00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
24 Ocak 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
24 Ocak 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
30 Ocak 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
30 Ocak 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
31 Ocak 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
31 Ocak 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
31 Ocak 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
31 Ocak 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
1. DEVRE SONU | |||||||||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
06 Şubat 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
06 Şubat 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
06 Şubat 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
07 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
07 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
07 Şubat 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 17:00 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
13 Şubat 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
13 Şubat 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
13 Şubat 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
13 Şubat 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
14 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
14 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
20 Şubat 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
20 Şubat 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
20 Şubat 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
21 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
21 Şubat 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
21 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15.00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
27 Şubat 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
27 Şubat 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
27 Şubat 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
28 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
28 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
28 Şubat 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
06 Mart 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
06 Mart 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
06 Mart 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
06 Mart 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
07 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
07 Mart 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
13 Mart 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
13 Mart 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16.00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
14 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
14 Mart 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
14 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13.00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
14 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17.00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
20 Mart 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
20 Mart 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
20 Mart 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
20 Mart 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
21 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
21 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
27 Mart 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
27 Mart 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
28 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
28 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
28 Mart 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
28 Mart 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
03 Nisan 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
03 Nisan 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
03 Nisan 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
03 Nisan 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
04 Nisan 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
04 Nisan 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
10 Nisan 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 15:00 | İSTANBUL DOST SPOR | - | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | |||
10 Nisan 2010 Cumartesi | İSTANBUL | Yakacık İTO | 17:00 | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | - | MALİYE MİLLİ PİYANGO | |||
11 Nisan 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.A.T.Kışlalı | 13:00 | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | - | ANKARA İL ÖZEL İDARE | |||
11 Nisan 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | ANKARA EMEKSPOR | - | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | |||
11 Nisan 2010 Pazar | İSTANBUL | S.Seba | 15:30 | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | - | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | |||
11 Nisan 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA 06 ATERSPOR | - | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | |||
TARİH |
ŞEHİR |
SALON |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
|||||
01 Mayıs 2010 Cumartesi | BURSA | Nilüfer Belediye | 13:00 | BURSA NİLÜFER BELEDİYE | - | BAHCEŞEHİR KOLEJİ | |||
01 Mayıs 2010 Cumartesi | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | MALİYE MİLLİ PİYANGO | - | İSTANBUL DOST SPOR | |||
01 Mayıs 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 16:00 | İZMİR SOSYAL GÜVENLİK KURUMU | - | ANKARA 06 ATERSPOR | |||
01 Mayıs 2010 Cumartesi | İZMİR | C.Atik | 18:00 | İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYE | - | ANKARA EMEKSPOR | |||
02 Mayıs 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 15:00 | B.ŞEHİR BELEDİYE ANKARASPOR | - | ÇANKAYA BELEDİYE HOYTUR | |||
02 Mayıs 2010 Pazar | ANKARA | Prof.Dr.Y.Sevim | 17:00 | ANKARA İL ÖZEL İDARE | - | BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULUBÜ | |||
07-09.05.2010 |
FİNAL FOUR, PLAY(OFF-OUT)-KLASMAN MÜSABAKALARI 1. DEVRE |
||||||||
14-16.05.2010 |
FİNAL FOUR, PLAY(OFF-OUT)-KLASMAN MÜSABAKALARI 2. DEVRE |
||||||||