2005 - 2006 ÖĞRETİM YILI
TÜRKİYE (BURSA)GURUP 1.si
Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gurup 1.lik Şiltini Tak.Kap.Uğur Çelikezere verirken
TÜRKİYE (SAMSUN )YARIFİNAL 1.si
Samsun İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yarıfinal 1.lik Şiltini Tak.Kap.Uğur Çelikezere verirken
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ANTALYA
Ayaktakiler: Erden-Yusuf-Gökhan-Osman-B.E.Ö.Süreyya IŞILDAK-Derviş-Uğur-Ulaş-
B.E.Ö.Gürcan TEMİZEL
Oturanlar : Kemal-Orhan-Oğulcan-Ayhan-Mehmet-Burak-Uğur-Özgür.
GENÇLER LİSELER ARASI HENTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
ANTALYA
.Milli Eğitim Bakanlığı Okuliçi Beden Eğitimi ve Spor İzcilik Dairesi Başkanlığının faaliyet programı gereği 22-26 Şubat 2006 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Liseler arası Hentbol Türkiye Şampiyonası müsabakaları sona erdi.
Müsabakalar sonunda dereceye giren okullar aşağıdaki gibi sıralanmıştır.
GENÇ KIZLAR TÜRKİYE SIRALAMASI
1. |
KASTAMONU APDURRAHMAN PAŞA LİSESİ |
2. |
ANKARA CUMHURİYET LİSESİ |
3. |
SAMSUN FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ |
4. |
ANTALYA MURATPAŞA LİSESİ |
GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE SIRALAMASI
1. |
İSTANBUL ÖZEL CENT LİSESİ |
2. |
ANKARA DENEME LİSESİ |
3. |
TED ANKARA LİSESİ |
4. |
İZMİR GÜZELBAHÇE MEV. LİSESİ |
Müsabakalarda Türkiye birincisi olan kız ve erkek takımlarımız, 24-31 Mart 2006 tarihlerinde Fransa'da yapılacak olan Dünya Liseli Gençler Hentbol Şampiyonasında (ISF) ülkemizi temsil edeceklerdir.
Takımlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
KATILAN TAKIMLAR
KIZ TAKIMLARI |
ERKEK TAKIMLARI |
||
1 |
ANTALYA MURATPAŞA LİSESİ |
1 |
İZMİR ATATÜRK E.M. LİSESİ |
2 |
ANKARA CUMHURİYET LİSESİ |
2 |
İSTANBUL ÖZEL CENT LİSESİ |
3 |
SAMSUN FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ |
3 |
ANKARA K.BAYAZITOĞLU LİSESİ |
4 |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
4 |
ANKARA DENEME LİSESİ |
5 |
ANKARA ABİDİNPAŞA LİSESİ |
5 |
İZMİR G. MEV LİSESİ |
6 |
ANKARA İNÖNÜ LİSESİ |
6 |
BURSA HÜRRİYET E.M. LİSESİ |
7 |
KASTAMONU A.PAŞA LİSESİ |
7 |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
8 |
SİVAS LİSESİ |
8 |
ANKARA T.E.D. LİSESİ |
1. GÜN SONUÇLARI
MAÇ |
K.E. |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
|
A |
B |
||||
1 |
KIZ |
ANKARA CUMHURİYET LİSESİ |
ANKARA ABİDİNPAŞA LİSESİ |
24 |
19 |
2 |
KIZ |
SAMSUN FEVZİ ÇAKMAK L. |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
29 |
14 |
3 |
ERK |
İZMİR ATATÜRK E.M. LİSESİ |
ANKARA DENEME LİSESİ |
19 |
22 |
4 |
ERK |
İSTANBUL ÖZEL CENT LİSESİ |
ANKARA K.BAYAZITOĞLU L. |
29 |
27 |
5 |
KIZ |
ANKARA İNÖNÜ LİSESİ |
SİVAS LİSESİ |
22 |
18 |
6 |
KIZ |
KASTAMONU A.PAŞA LİSESİ |
ANTALYA MURATPAŞA LİSESİ |
31 |
19 |
7 |
ERK |
İZMİR G. MEV LİSESİ |
ANKARA T.E.D. LİSESİ |
26 |
26 |
8 |
ERK |
BURSA HÜRRİYET E.M. LİSESİ |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
24 |
20 |
2. GÜN SONUÇLARI
MAÇ |
K.E. |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
|
A |
B |
||||
1 |
ERK |
İZMİR ATATÜRK E.M. LİSESİ |
ANKARA K.BAYAZITOĞLU L.. |
23 |
27 |
2 |
ERK |
ANKARA DENEME LİSESİ |
İSTANBUL ÖZEL CENT LİSESİ |
17 |
18 |
3 |
KIZ |
ANKARA İNÖNÜ LİSESİ |
ANTALYA MURATPAŞA LİSESİ |
22 |
28 |
4 |
KIZ |
SİVAS LİSESİ |
KASTAMONU A.PAŞA LİSESİ |
11 |
32 |
5 |
ERK |
İZMİR G. MEV LİSESİ |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
30 |
13 |
6 |
ERK |
ANKARA T.E.D. LİSESİ |
BURSA HÜRRİYET E.M. LİSESİ |
21 |
20 |
7 |
KIZ |
ANKARA CUMHURİYET LİSE Sİ |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
30 |
08 |
8 |
KIZ |
ANKARA ABİDİNPAŞA LİSESİ |
SAMSUN FEVZİ ÇAKMAK L |
21 |
23 |
3. GÜN SONUÇLARI
MAÇ |
K.E. |
A TAKIMI |
B TAKIMI |
SONUÇ |
|
A |
B |
||||
1 |
KIZ |
ANKARA İNÖNÜ LİSESİ |
KASTAMONU A.PAŞA LİSESİ |
16 |
45 |
2 |
KIZ |
ANTALYA MURATPAŞA LİSESİ |
SİVAS LİSESİ |
20 |
23 |
3 |
ERK |
İZMİR G. MEV LİSESİ |
BURSA HÜRRİYET E.M. LİSESİ |
30 |
19 |
4 |
ERK |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
ANKARA T.E.D. LİSESİ |
32 |
21 |
5 |
KIZ |
ANKARA CUMHURİYET LİSE Sİ |
SAMSUN FEVZİ ÇAKMAK L |
23 |
14 |
6 |
KIZ |
İSTANBUL ÜSKÜDAR LİSESİ |
ANKARA ABİDİNPAŞA LİSESİ |
21 |
29 |
7 |
ERK |
İZMİR ATATÜRK E.M. LİSESİ |
İSTANBUL ÖZEL CENT LİSESİ. |
28 |
20 |
8 |
ERK |
ANKARA K.BAYAZITOĞLU L. |
ANKARA DENEME LİSESİ |
19 |
20 |